قوانین سایت

بند های قوانین مهم سایت Bitcheex عبارت اند از :

 

 نکته مهم : ساعت کاری Bitcheex  از ساعت 10:00 الی 20:00  می باشد.1 - قابل توجه افرادی که ارز های دیجیتال را برای افراد ناشناس در تلگرام و  ( که بدون گرفتن مدارک شناسایی از ان ها و بدون تماس گرفتن با انها و ...) برایشان خریداری می کنند ، در صورتی که ریال توسط شخص نا معلوم و نمی شناسید در تلگرام و  به حساب و کارت بانکی شما واریز شده باشد و از شما درخواست شده باشد که با ان ریال ارزهای دیجیتال برای ان افراد ناشناس از سایت Bitcheex خریداری نمائید ، 100 % از این کار خودداری کرده و ارز دیجیتال برای ان ها خریداری نکنید چون در روزهای اتی باعث بسته یا مسدود شدن حساب بانکی یا کارت شتاب شما توسط مراجع قضایی خواهید شد و در صورت مشاهده چنین وضعیتی ، حساب کاربری فرد خاطی در سایت توسط پشتیبانی Bitcheex آنی مسدود خواهد شد .

 

2 - سایت Bitcheex  به کاربرانی که در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و ... به عنوان فروشنده یا واسطه گری معامله های ارزهای دیجیتالی و ... می کنند ، هیچ گونه خدماتی ندارد .

 

 

3 - تراکنش هایی که توسط سایت Bitcheex در خلال انجام سفارشات انجام می شود غیر قابل برگشت هستند و تابع قوانین سیستم هر ارز دیجیتالی مربوط به تراکنش انجام شده می باشند . کاربر می پذیرد که اطلاعات لازم در طی سفارشات خرید یا فروش را با دقت وارد کرده و کلیه مسئولیت مربوط به اشتباه وارد کردن اطلاعات در خلال سفارشات خرید یا فروش با خود وی هست و سایت Bitcheex هیچ مسئولیتی در قبال سفارشات خرید یا فروشی که با اطلاعات اشتباهی یا نادرست توسط خود کاربر پر شده را ندارد .

 

4 - سایت Bitcheex هیچ گونه مسئولیتی راجع به تاخیر یا تراکنش ناموفق ایجاد شده در انجام سفارش به علت نقص یا مشکل یا تعمیرات سیستم ارز دیجیتالی یا بانک پذیرنده را نمی پذیرد .

 

5 - حقوق هر کاربر برای استفاده از سایت مخصوص به خود اوست و مسئولیت استفاده ی هر کاربر از نام کاربری و رمز عبور وی فقط و فقط به عهده ی خود کاربر خواهد بود . کاربر می پذیرد که مسئولیت کلیه ی تراکنش های انجام شده از حساب کاربری وی به عهده ی خود وی است و حق دادن اطلاعات کاربری خود به شخص ثالث برای استفاده از سایت Bitcheex را ندارد . کاربر می پذیرد که مطالب و کدها و تصاویر و بنرها و لوگو های سایت  Bitcheexمشمول قانون کپی رایت است و کاربر حق استفاده از انها را بدون اجازه کتبی از سایت Bitcheex نخواهد داشت در صورت مشاهده حساب کاربری فرد خاطی بسته خواهد شد .

 

6 - هر گونه پیامد های مالیاتی ناشی تراکنش های کاربر با سایت Bitcheex به عهده خود کاربر خواهد بود و سایت Bitcheex هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد .

 

7 - کاربر خود موظف است در هنگام ثبت نام در سایت Bitcheex  به جز شماره 16 رقمی کارت شتاب و نام صاحب شماره کارت شتاب ، حتما" قسمت تاریخ انقضا و کد CVV2 را به نحوی که قابل خواندن نباشد ( با کاغذ یا لنت سیاه و ... ) بپوشاند و سایت Bitcheex هیچ گونه مسئولیتی را در مورد افشا شدن تاریخ انقضا یا کد CVV2  کارت بانکی کاربر را نمی پذیرد . 

 

8 - سایت Bitcheex  از ارائه خدمات به سایت های مرتبط با شرط بندی و قمار ، تبلیغات کلیکی و ... معذور می باشد .

 

9 - سایت Bitcheex  تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش ارز اسکناس،حواله ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد و سایت هیچ گونه خرید یا فروش و اطلاع رسانی نرخ اسکناس ،ارز ، سکه و ...ندارد.

 

10 - سایت Bitcheex حق خود می داند که پرداخت های تومانی مشکوک را تا روشن شدن هویت واقعی و اصلی شخص پرداخت کننده به حالت تعلیق در اورد .

 

 

11 - سایت Bitcheex حق خود می داند ، در هر زمانی در صورت نیاز از کاربر مدارک بیشتری جهت تایید حساب کاربری درخواست نماید .

 

 

12 - در صورتی که به هر کدام از مشخصات مورد نیاز جهت احراز هویت و ثبت نام در سایت Bitcheex را موجود ندارید اعم از : قطع بودن تلفن ثابت ،عدم دسترسی به مدارک شناسایی ، قبض و ... لطفا" سوال نپرسیده و ثبت نام نفرمایید .

 

13 - قرار دادن یا کرایه دادن یا اجاره دادن حساب کاربری خود به دیگران و افراد ثالث 100% غیر قانونی می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل خود دارنده حساب کاربری در سایت Bitcheex  مسئول خواهد شد و در صورت مشاهده چنین وضعیتی حساب کاربری انی مسدود خواهد شد و موجب اخراج کاربر از سایت Bitcheex می شود .

 

14 - در صورت هر گونه تخلف از سوی کاربر اعم از استفاده از حساب های هکی ، مشخص نبودن پول ،پولشویی و .. که قصد فریب سایت Bitcheex دارد سایت Bitcheex حق خود می داند حساب کاربر را مسدود و به مراجع ذیصلاح اطلاع دهد . 

 

15 - سایت Bitcheex تا به حال و مطلقا هیچ گونه همکاری با موسسه یا سایت های ثالث دیگری نداشته و نخواهد داشت و خارج از چهار چوب قوانین قادر به ارائه خدمات نمی باشد .

 

16 - اجاره دادن اطلاعات هویتی و حساب بانکی در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و... در اختیار دیگران جرم می باشد زیرا افراد ناشناس در تلگرام و ... با حساب شما پول های ریالی دزدی دیگران را جابه جا می کنند و مجبور خواهید شد میلیون ها تومان پول دزدی را از جیب خودتان پس بدهید و بابت دادن این ریال مسروقه دیگران ، خودتان متضرر خواهید شد ، تبلیغات ،پیام ها و پیشنهادهای سودهای خیالی کلاه برداران را در تلگرام و ... نادیده بگیرد و مواظب باشید تا در دام ان ها گرفتار نشوید - چون سایت Bitcheex در چنین وضعیتی هیچ گونه مسئولیتی ندارد .

 

17 - سایت Bitcheex از ارائه خدمات به اشخاص با هویت پنهان معذور است .

 

18 - هر گونه درخواست فسخ فاکتور خرید یا فروش توسط خود کاربر به هر دلیلی ، کمتر از 4 روز کاری ( 96 ساعت ) بجز روزهای تعطیل بعد از تاریخ ثبت فاکتور خرید یا فروش توسط کاربر درخواست و انجام شود ، برگشت وجه ریالی به حساب بانکی کاربر 5 % و یا ارز دیجیتال به کیف پول ارز دیجیتال کاربر ( برای دلار های دیجیتال 10 % و برای کریپتوکرانسی ها 20 % ) بعنوان ضرر و زیان از مبلغ کل سفارش خرید یا فروش به نفع حق الزحمه ی سایت Bitcheex کسر شده و سپس مبلغ ریالی یا ارز دیجیتال باقیمانده بعد از کسر ضرر و زیان درصدی ( 5% یا 10% یا 20 % )به حساب خود کاربر برگشت داده خواهد شد ، به شرط ان که قبل از تاریخ درخواست فسخ ، مقدار ان سفارش خرید یا فروش به حساب بانکی یا کیف پول ارز دیجیتال کاربر واریز یا ارسال نشده باشد . پس معاملات خرید و فروش در سایت Bitcheex بصورت 100 % قطعی می باشد .

 

19 - توجه داشته باشید فقط از طریق کارت های بانکی ثبت شده می توانید برای خرید استفاده کنید ، در صورت خرید از کارت  ثبت نشده ممکن است بازگشت ریال به کارت مبدا بین 24 ساعت و تا 72 ساعت کاری به طول بکشد تا به کارت شتابی که از ان پرداخت شده برگشت بخورد .

 

20 - سایت Bitcheex از ارائه خدمات به افراد زیر 18 سال تمام معذور می باشد .

 

21 - به صورت کلی سایت Bitcheex ( طبق تضمین و گارانتی 4 روزه ) برای انجام سفارشات خرید یا فروش 4 روز کاری ( 96 ساعت ) بجز روزهای تعطیل بعد از تاریخ ثبت سفارش با وضعیت " پرداخت شده " مهلت دارد تا ان سفارشات را تکمیل نماید ،

 

22 - به منظور جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی به هیچ وجه مشخصات پرداختی ریالی خود را در اختیار دیگران در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و ... قرار ندهید .

 

23 - پس از اتمام خرید ارزهای دیجیتال محل و مکان و زمان و نحوه استفاده از ارز دیجیتال خریداری شده بر عهده کاربر می باشد .

 

24 - اگر سایت Bitcheex بعد از گذشت 4 روز کاری ( 96 ساعت ) بجز روزهای تعطیل از تاریخ ثبت فاکتور خرید یا فروش نتواند مبلغ ریالی یا ارز دیجیتالی را به حساب بانکی یا کیف پول کاربر واریز یا ارسال کند ، باید ان مقدار مبلغ ریالی یا ارز دیجیتالی ان فاکتور خرید و فروش مربوطه را عینا" و دقیقا" به حساب ان کاربر بدون کسر کارمزد انتقالی برگشت دهد .

 

 

25 - با توجه به اینکه قیمت ارزهای دیجیتال لحظه ای هست و افت و خیز لحظه ای دارد ( می تواند قیمت ها در یک لحظه بالا و پایین بیاید ) و به بورس قیمت جهانی ارزهای دیجیتال ارتباط دارد و در دست سایت Bitcheex نیست  سایت Bitcheex در قبال افت و خیز های قیمت ارز های دیجیتال بعد از خرید هیچ گونه مسئولیتی ندارد .

 

26 - اطلاعاتی که کاربر در خلال سفارش یا ثبت نام در سایت Bitcheex وارد کرده است کاملا محفوظ خواهند ماند و به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد مگر با نامه ی قضایی و یا درخواست کتبی پلیس محترم فتای جمهوری اسلامی ایران

 

27 - کاربر می پذیرد که مالک قانونی وجه ریالی و حساب هایی است که وی در سفارش به هر نحوه ای چه برای پرداخت و چه برای دریافت از ان استفاده کرده است .

 

 

28 - کاربران سایت Bitcheex می پذیرد که حتما" منبع و مقصد کلیه ارزهای دیجیتالی و ریالی ارئه شده توسط ان ها در تراکنش های خرید یا فروش در سایت Bitcheex کاملا قانونی و مطابق با قوانین بین المللی و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشد .

 

29 - کاربر تضمین می کند که هویتی را که به سایت Bitcheex معرفی کرده 100% مربوط به خود کاربر می باشد .

 

 

30 - خدمات سایت Bitcheex همان طور که هستند و در سفارش و تراکنش با نرخ مشخص نشان داده شده اند ، انجام می شوند . مسئولیت هیچ گونه خدمات لفظی - ضمنی - قانونی - تضمینی - نقل قولی دیگر در ارز های دیجیتال به عهده ی سایت Bitcheex به هیچ وجه نخواهد بود . سایت Bitcheex جز انجام سفارش با نرخ معین شده در سفارشات خرید یا فروش هیچ گونه مسئولیت دیگری در قبال کاربر به هیچ نحوه و به هیچ صورت ندارد .

 

31 - تمامی کاربران ایرانی سایت می پذیرند که کلیه ی فعالیت های وی در سایت Bitcheex تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران است و فعالیت های وی در هر صورت و در هر شکل نباید قوانین جمهوری اسلامی ایران را نقض کند .

 

32 - چنانچه کاربر اقدام به خرید با کارت شتابی نماید که مالک ان نیست و اگر این موضوع مشخص گردد حساب کاربری وی به مدت 24 ساعت مسدود خواهد گردید و در صورت تکرار این عمل مسدودی همیشگی خواهد شد و مبلغ ریالی سفارش خرید از ما به کارت پرداخت کننده عودت خواهد گردید و در صورت محرز شدن هر گونه سوء استفاده یا کلاهبرداری ، مشخصات هویتی کاربر خاطی به مراجع ذیصلاح ارجاع خواهد شد و در هر حال کاربر باید ارقام کامل کارت شتابی که از ان پرداخت انجام شده است را به پشتیبانی سایت Bitcheex اعلام کند . 

 

33 - انجام فرایند ثبت نام کاربران با کارت های شتاب هدیه ، به هیچ عنوان تایید نخواهد شد و انجام سفارش و پرداخت به واسطه ی کارت های بانکی هدیه مورد قبول سایت Bitcheex نمی باشد و مبلغ ریالی نزد سایت Bitcheex بلوکه خواهد شد .

 

 

 

34 - این حق برای سایت Bitcheex محفوظ است که هر گونه اطلاعات لازم برای احراز هویت را قبل از تکمیل سفارش از کاربر بخواهد تا از مقاصد پول شویی ، کلاهبرداری و ... احتمالی کاربران خاطی جلوگیری کند . در این حال تا احراز هویت کامل به عمل نیامده است عودت وجه ریالی کاربر امکان پذیر نخواهد بود و چنان چه کاربر نتواند مدارک شناسایی و هویتی لازم خود را ارائه نماید و یا مدرک وی دارای خدشه باشد ، این حق برای سایت Bitcheex محفوظ خواهد بود که سفارش کاربر را انجام ندهد و عودت وجه ریالی ارسالی وی را ، موکول به ارسال مدارک کامل از همان کاربر نماید .

 

35 - تمامی کاربران به دلیل انجام تراکنش های مالی و ریالی ( چه خرید از ما و چه فروش به ما ) ، باید اقدام به احراز هویت کامل حساب کاربری خود نمایند و پس از این که کاربر اقدام به ارسال مدارک شناسایی و اطلاعات خود برای تکمیل فرایند احراز هویت و انجام سفارش نماید می تواند از خدمات سایت Bitcheex استفاده کند و تمامی ثبت نام های کاربران بصورت اگاهانه و با اختیار کامل خود می باشد و این اقدامات ثبت نامی و احراز هویت ، حریم شخصی هیچ کاربری را نقض نخواهد کرد .

 

36 - کاربر سایت Bitcheex می پذیرد که سایت Bitcheex صرفا" مسئول انتقال مقدار مشخص شده در تراکنش و سفارش خرید یا فروش ارزهای دیجیتال می باشد و هیچ گونه مسئولیت دیگری ندارد .

 

37 - برای استفاده از خدمات سایت حتما از ای پی ایران استفاده کنید در صورتی که از طریق پروکسی یا هر روش دیگر که ای پی اصلی شما را نشان ندهد ، از ارائه خدمات خرید و فروش به شما معذوریم .

 

38 - پرداخت وجه به حساب سایت Bitcheex توسط شخص ثالث دیگری طبق قوانین بانک مرکزی ممنوع می باشد ، لذا واریز کننده وجه ریالی و درخواست کننده سفارش خرید باید یکسان باشند .

 

39 - سایت Bitcheex خرید و فروش ارز دیجیتالی از اکانت های نامعتبر خودداری می نماید .

 

40 - سایت Bitcheex یکسان بودن هویت گیرنده و فرستنده را بررسی نمی کند و ممکن است هویت گیرنده با فرستنده یکی باشد یا نباشد و سایت Bitcheex هیچ گونه مسئولیتی را در این قبال نمی پذیرد. سایت Bitcheex هیچ گونه مسئولیتی راجع به رابطه ی بین فرستنده با گیرنده را نمی پذیرد و هیچ گونه خدمات میانجیگری و حکمیت بین گیرنده و فرستنده در یک تراکنش را نمی پذیرد .

 

 

 

41 - کاربر هنگام خرید به واسطه ی درگاه بانکی از سایت Bitcheex فقط و فقط حق استفاده از کارت بانکی را دارد که به نام خویش بوده و از این بابت کاربر ملزم است قبل از انجام سفارش خرید از ما شماره کارت بانکی و شمار ه حساب شبای بانکی خود را به تایید سایت Bitcheex برساند .

 

 

42 - تصمیم راجع به موفق یا ناموفق بودن احراز هویت فقط و فقط در اختیار سایت Bitcheex خواهد بود و سایت Bitcheex می تواند یک احراز هویت را به تشخیص خود قبول کند یا نکند .

 

43 - نرخ و قیمت خرید یا فروش ارزهای دیجیتالی مختلف در سایت بصورت لحظه ای و سیستمی تعیین می شوند و در پنل کاربری تمامی مشتریان تایید شده سایت ، قابل مشاهده خواهند بود .

 

44 - هر گونه کارمزد - کمسیون و هزینه ی دیگر که سیستم ارز دیجیتالی به کاربر تحمیل نماید ( مانند پرفکت مانی ، وب مانی ، پاییر ، بیت کوین و ... ) ، فقط و فقط بر عهده ی خود کاربر خواهد بود و سایت Bitcheex هیچ گونه مسئولیتی در قبال این گونه هزینه ها را ندارد .

 

45 - چنانچه کاربر با کارتی اقدام به خرید نماید که مالک ان است ولی در سایت به تایید نرسانده است باید ان کارت را ثبت کند تا بعد از بررسی و تایید توسط پشتیبان ، سفارش انجام شود چنانچه تا 30 دقیقه بعد از زمان سفارش این کار را انجام ندهد ، مدت زمان بررسی کارت و انجام سفارش از سوی سایت 24 تا 48 ساعت به طول خواهد انجامید .

 

46 - در صورت عدم اعلام نرخ در سایت Bitcheex از قبول سفارش جهت خدمات معذور می باشیم .

 

 

47 - ارزهای دیجیتالی و سایر سیستم های پرداخت خود مسئول صحت معاملات و مسئول وجهه کاربران نزد ان سیستم ها می باشند و سایت Bitcheex هیچ مسئولیتی در قبال صحت کار این سیستم ها به عهده نمی گیرد . چنان چه کاربر هر گونه مشکلی با این سیستم ها داشته باشد باید با خود ان سیستم و تحت قوانین ان سیستم مشکل خود را حل کند و در این بین هیچ گونه مسئولیتی متوجه سایت Bitcheex نخواهد بود . این سیستم ها در حال حاضر ، سیستم پرداخت وب مانی - پرفکت مانی - ادوکش - پاییر و ... شامل می شوند و ممکن است در اینده تغییراتی داشته باشند . سایت Bitcheex هیچ گونه مسئولیتی راجع به مشکلات نقل و انتقال بین کاربر و این سیستم ها را نمی پذیرد و کاربر بایستی مشکل خود را با خود این سیستم ها حل نماید .

 

توجه مهم 1)  با ثبت نام و ثبت سفارش خرید یا فروش در سایت Bitcheex کاربر تایید می کند که تمامی موارد قوانین فوق را مطالعه و 100% پذیرفته است و کاربر مسئول اجرا و رعایت تمامی تعهدات این قوانین و مقررات وضع شده در سایت Bitcheex می باشد .

 

توجه مهم 2) نقض و رعایت نکردن هر یک از موارد بند های قوانین سایت توسط کاربر ، باعث غیر فعال شدن حساب کاربری ان کاربر خاطی در سایت خواهد شد .

 

توجه مهم 3) تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت ، برای سایت Bitcheex کاملا" محفوظ می باشد ، هر گونه کپی برداری از مطالب یا طرح سایت پیگرد قانونی دارد .

 

*** سایت Bitcheex ممکن است بند قوانین فوق را اصلاح یا تغییر دهد و کاربر موظف است قبل از هر تراکنش خرید یا فروش قوانین فوق را مطالعه نمایید . ***

 

با تشکر تیم سایت Bitcheex

 

 

16046060269561.png
بیتچیکس با تجربه فراوان در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال ، بیتکوین، اتریوم، ریپل، پرفکت مانی و هر آنچه نیاز شما باشد همواره با بهترین قیمت ها و سریعترین تراکنش ها پاسخگوی نیاز شما خواهد بود

تماس با ما

 


تلفن : 09145151218
ایمیل :info@bitcheex.com

 

 


تمام حقوق این سایت متعلق به سایت بیتچیکس میباشد.